Hizmetlerimiz

Kartal Opel Servisinde gerek periyodik bakımlar,gerekse onarım ve hizmetlerin tümü; konusunda uzman bir kadro ve en gelişmiş teknoloji eşliğinde, son derece güven verici bir şekilde uygulanmaktadır. En son teknolojik cihaz ve sistemlerin kullanıldığı servisimize müşteri Opel araçları randevulu veya randevusuz kabul edilir.

Aracınızın bakımı sadece periodik servislerle kısıtlı olmamalı. Kartal Opel Servisi, Opel araç sahibi müşterilerine bakım, garanti konularında her zaman yardım ederek aracınızın performasını arttırır. Opel marka aracınızın en iyi şekilde görülmesi ve değerini koruması için Kartal Opel Servisi’ni bugün ziyaret edin ve tüm Opel araç bakım ürünlerini inceleyin. Opel marka aracınızın bakımını yaptırın; bunun karşılığını verecektir.

Aracınızın bakımı her 15,000 km.de bir , yağ değişimleri her 7,500 km.de bir yapılır.Eğer bir yıl içinde bu km.ler doldurulmazsa yıllık bakım yapılır.Aracınıza bakım sırasında değişecek parçalar aracınızın km.sine göre değişiklik gösterir. Movano model araçlarımızda bakım aralığı her 10,000 km.de bir yapılır.

Kartal Opel Servisi yedek parça stoğuyla aracınızın ihtiyaç duyduğu her türlü yedek parça ve aksesuarı uzman bir kadro tarafından gelişmiş stok kontrol sistemiyle takip etmekte ve istenen zamanda teslim etmektedir.

 

1. Motor ve Mekanik Hizmetleri

Opel Tech Service bünyesinde aracınızın motor ve mekanik sistemlerinin bakım ve onarımını tecrübeli personelimizle en doğru  şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Motor rektifiyesi, silindir kapağı rektifiyesi, şanzıman tamiri ve diğer tüm mekanik aksamların tamiri servisimizde “kaliteli ve temiz işçilik” prensibiyle yapılmaktadır.

 

2. Kaporta – Boya ve Cam Hizmetleri

Kaporta ve boya bölümümüzde ise kaporta ve şase düzeltme, fırınlı kaporta boyama, jant boyama,  boya koruma ve pasta cila işlemleri itina ile yapılmaktadır.

Anlaşmalı cam firmamız ile aracınızın tüm hasarları servisimizde işlerinde gerçekten “usta” kişilerle onarılabilmektedir..

 

3. Elektrik / Elektronik Hizmetleri

Aracınızın elektriksel ve elektronik işleri, ( klima bakımı, klima gazı dolumu, aydınlatma, marş motoru, şarj dinomosu ve tüm elektriksel donanımların tamiri, motor beyini, abs beyini ve tüm beyin tamirleri ) servisimizde ve sürekli çalıştığımız işlerinde uzman tedarikçilerimizle yapılabilmektedir.